Loading color scheme

Tėvystės įgūdžių mokymai

Peržiūros: 201
Nuo 2023 m. liepos 1 d. iki 2023 m. spalio 30 d. Kėdainių r. Bendruomeniniuose šeimose jau apmokytos 4 tėvystės įgūdžių grupės, kuriose dalyvavo 40 asmenų. Lapkričio mėn. pradedamos dar 2 tėvystės įgūdžių mokymų grupės, kurias veda socialinis darbuotojas.
"Noriu būti geru tėvu" - štai taip savo motyvaciją apibūdino grupės dalyvis, savanoriškai pasirinkęs šią paslaugą .
APIE PASLAUGĄ. Tėvystės mokymai organizuojami tėvams, kurie nori įgyti ar tobulinti tėvystės įgūdžius, kuriems trūksta žinių apie tinkamą vaiko elgesio skatinimą, tinkamo pavyzdžio šeimoje svarbą, aiškių taisyklių nustatymą, siekiant ugdyti geriausias tėvų savybes, padėti jiems atskleisti savo gebėjimus ir galimybes. Tokie mokymai ypač tinka tėvams, kurie patys nori įgyti naujų žinių, keisti savo elgesį, kurį galbūt suformavo ankstyvojo gyvenimo patirtys. Tėvystės mokymai gali būti organizuojami ir teikiamo atsižvelgiant į vaikų amžių, jų raidos ypatumus ar specialiuosius poreikius.
Grupėje dalyvauja 8-12 tėvų.
Veikla finansuojama vykdomo projekto „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ lėšomis. Paslaugos yra nemokamos.
Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8 605 60349, el. paštu BSNkedainiai@gmail.com
 
Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.