Loading color scheme

Socialinės paslaugos šeimai
Peržiūros: 1081

Socialinės paslaugos šeimai teikiamos atsižvelgiant į individualius šeimos interesus ir poreikius,  ir nuolat vertinant teikiamų socialinių paslaugų veiksmingumą šeimos galimybėms ir gebėjimams rūpintis šeimos gyvenimu ar dalyvauti visuomenės gyvenime ugdyti ar kompensuoti.

Skaityti daugiau
Intensyvi krizių įveikimo pagalbos paslauga
Peržiūros: 1387
Intensyvi krizių įveikimo pagalbos paslauga  - tai  specialioji socialinės priežiūros paslauga,  socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo, pagalbos, kitų būtinųjų paslaugų (asmens higienos, buitinių ir kt.) suteikimas ir (ar) organizavimas asmeniui (šeimai), siekiant atkurti jo (jos) savarankiškumą, prarastus socialinius ryšius ir padėti integruotis į visuomenę, laikino apgyvendinimo, jei asmuo (šeima) dėl patirto smurto, prievartos, nustatyto vaiko apsaugos poreikio ar kitų priežasčių negali naudotis savo gyvenamąja vieta.
Skaityti daugiau
Palydėjimo paslauga jaunuoliams
Peržiūros: 1527

PALYDĖJIMO PASLAUGA JAUNUOLIAMS -  Visuma tarpusavyje susijusių paslaugų ir (ar) priemonių, kurios teikiamos, siekiant padėti palydėjimo paslaugos jaunuoliams gavėjams prisitaikyti prie socialinės aplinkos, ugdyti jų gebėjimus spręsti kylančias socialines ir kitas problemas, t. y. palengvinti palydėjimo paslaugos jaunuoliams gavėjų socialinę integraciją bendruomenėje.

Skaityti daugiau
Atvejo vadybos paslaugos
Peržiūros: 1680

Atvejo vadyba - tai atvejo vadybininko koordinuojamos kompleksinės pagalbos vaikui ir jo atstovams pagal įstatymą ar vaiko besilaukiančiai moteriai organizavimas ir teikimas, siekiant jiems padėti įveikti iškilusius socialinius sunkumus, rasti geriausią problemos sprendimo būdą ir sudaryti sąlygas šeimai pačiai siekti reikiamų pokyčių, užtikrinant vaiko saugumą, jo interesus. 

Skaityti daugiau

Vydūno g. 6, Kėdainiai
LT-57177

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.