Loading color scheme

Vaikų dienos centro paslaugos

Peržiūros: 3350

Vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugos kurios teikiamos vaikų dienos centre. Šiomis paslaugomis siekiama ugdyti  vaiko ir jo šeimos narių socialinius bei gyvenimo įgūdžius.

PASLAUGŲ GAVĖJAI: socialinę riziką patiriantys vaikai nuo 7 iki 14 m. ir jų šeimos, vaikai nuo 7 iki 14 m. iš socialinę riziką patiriančių šeimų ir jų šeimos, vaikai su negalia nuo 7 iki 14 m. ir jų šeimos, kiti vaikai nuo 7 iki 14 m. ir jų šeimos.
 
PASLAUGOS SUDĖTIS: kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir (ar) palaikymas, ir (ar) atkūrimas (savitvarka, asmens higiena, sveikos gyvensenos įgūdžiai ir kt.),pagalba ruošiant pamokas, maitinimo organizavimas,laisvalaikio organizavimas, psichologinės pagalbos organizavimas, kitos individualios socialinės paslaugos, atsižvelgiant į vaiko poreikius (pvz., logopedo paslaugos)

PASLAUGOS TEIKĖJAI: socialiniai darbuotojai, užimtumo specialistas.

DARBO VALANDOS: pirmadieniais-penktadieniais 10.00-17.00 val. 

KONTAKTAI: socialinė darbuotoja Žydrė Pavolienė,  zydre.pavoliene@kedainiai.lt,
tel. +370 602 02134
užimtumo specialistė Edita Sokaitė, edita.sokaite@kedainiai.lt,
tel. +370 600 80261

VAIKŲ DIENOS CENTRO PASLAUGOS KAINA: Spausti čia
VAIKŲ DIENOS CENTRE TEIKIAMŲ PASLAUGŲ SĄRAŠAS: Spausti čia
AKREDITAVIMO ĮSAKYMAS: Spausti čia
KĖDAINIŲ PAGALBOS ŠEIMAI CENTRO VAIKŲ DIENOS CENTRO TVARKOS APRAŠAS: Spausti čia

 

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.