Loading color scheme

Darbo pasiūlymai

Peržiūros: 2151

  

Įstaiga ieško psichologo/ės, 1 etatu, sudarant neterminuotą darbo sutartį.

 

 Psichologas/ė teiktų paslaugas šeimoms, kurioms taikoma atvejo vadyba ir teikiamos socialinės paslaugos, taip pat teiktų intensyvios krizės įveikimo paslaugas laikino apgyvendinimo namų, vaikų dienos centro, palydėjimo paslaugų gavėjams.

Pretendentas/ė turi būti įgijęs/usi aukštąjį socialinių mokslų studijų srities psichologijos studijų krypties išsilavinimą, psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro laipsnius; susipažinęs/usi su LR įstatymais, LRV nutarimais, socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymais, kitais teisės aktais, reglamentuojančiais šiai pareigybei priskirtų funkcijų (pareigų) vykdymą, žinoti psichologo darbą reglamentuojančius dokumentus ir jais vadovautis; turėti žinių savižudybių prevencijos ir intervencijos aspektu; žinių vaikų ir paauglių, šeimų konsultavimo aspektu.

Bazinio (tarifinio) darbo užmokesčio dydis: nuo 2232,00 Eur/mėn.
Kitos apmokėjimo sąlygos: pagal įstaigos patvirtintą darbo užmokesčio sistemą.

Nuoroda į skelbimą: https://portal.uzt.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=08f267d8-b1bd-4d17-a105-b1b1ae8cafd7&itemID=e56bdff7-4579-4c0a-9e1c-a403d235ca3d

 

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.