Loading color scheme

Individualių psichologo konsultacijų poreikis didėja

Peržiūros: 246
Nuo 2023 m. liepos 1 d. iki 2023 m. rugsėjo 30 d. Kėdainių r. Bendruomeniniuose šeimos namuose Individualiose psichologo konsultacijose jau dalyvavo 97 asmenys. Ši Bendruomeninių šeimos namų vykdoma paslauga itin populiari ir paklausi.
Individualios psichologo konsultacijos teikiamos asmenims , kuriems yra grėsmė išgyventi gilesnę krizę, patirti sunkius traumuojančius emocinius išgyvenimus, ir jų šeimoms. Šios konsultacijos gali būti teikiamos ir tėvams, kurie susiduria su vaiko elgesio sunkumais, augina vaikus su negalia, šeimoms, kurios patiria tarpusavio santykių problemas, žmonėms, kurie slaugo artimuosius namuose, nepilnametėms mamoms, besilaukiančioms moterims, asmenims, kurie išgyvena krizes dėl socialinės rizikos veiksnių, kuriems sumažinti reikalinga įvairiapusė pagalba.
Veikla finansuojama vykdomo projekto „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ lėšomis. Paslaugos yra nemokamos.
Daugiau informacijos pasiteiravimui ir registracijai: telefonu 8 605 60349, el.paštu BSNkedainiai@gmail.com
 

 

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.