Loading color scheme

Intensyvi krizių įveikimo pagalbos paslauga

Peržiūros: 4261
Intensyvi krizių įveikimo pagalbos paslauga  - tai  specialioji socialinės priežiūros paslauga,  socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo, pagalbos, kitų būtinųjų paslaugų (asmens higienos, buitinių ir kt.) suteikimas ir (ar) organizavimas asmeniui (šeimai), siekiant atkurti jo (jos) savarankiškumą, prarastus socialinius ryšius ir padėti integruotis į visuomenę, laikino apgyvendinimo, jei asmuo (šeima) dėl patirto smurto, prievartos, nustatyto vaiko apsaugos poreikio ar kitų priežasčių negali naudotis savo gyvenamąja vieta. Paslaugos gavėjai: socialinę riziką patiriantys vaikai ir jų šeimos, smurtą patyrę asmenys ir jų vaikai
 
Intensyvios krizės įveikimo pagalbos paslaugos sudėtis: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, bendravimas, psichologinė pagalba, psichosocialinė pagalba, laikinas apgyvendinimas, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir (ar) palaikymas, ir (ar) atkūrimas (savitvarka, asmens higiena, sveika gyvensena, namų ruoša, namų saugumas, švara ir tvarka, maisto ruošimas, biudžeto planavimas, pinigų taupymas ir valdymas, naudojimasis banko paslaugomis, apsipirkimas, orientavimasis aplinkoje, naudojimasis viešuoju transportu ir kt.), darbo įgūdžių ugdymas, apsaugos organizavimas, kitos paslaugos, reikalingos konkrečiam asmeniui.

Paslaugos teikėjai: socialiniai darbuotojai, individualios priežiūros darbuotojai

Intensyvi krizių įveikimo pagalbos paslauga teikiama Kėdainių pagalbos šeimai centro laikino apgyvendinimo namuose. 
 
Darbo valandos: visą parą.

Kontaktai: Telefono numeris, veikiantis visą parą: +370 678 81116
 
Socialinė darbuotoja laikino apgyvendinimo namuose
Ingrida Ridikienė
Mob.tel. +370 671 03855
 

Socialinė darbuotoja laikino apgyvendinimo namuose 
Neringa Rabikauskienė
Mob.tel. +370 661 41782
El. paštas: neringa.rabikauskiene@kedainiai.lt

 
Socialinės priežiūros paslaugos kaina laikino apgyvendinimo namuose spausti čia
Intensyvios krizių įveikimo pagalbos paslaugos akreditacijos įsakymas: Spausti čia
 
 
Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.