Loading color scheme

Palydėjimo paslauga jaunuoliams

Peržiūros: 4423

PALYDĖJIMO PASLAUGA JAUNUOLIAMS -  Visuma tarpusavyje susijusių paslaugų ir (ar) priemonių, kurios teikiamos, siekiant padėti palydėjimo paslaugos jaunuoliams gavėjams prisitaikyti prie socialinės aplinkos, ugdyti jų gebėjimus spręsti kylančias socialines ir kitas problemas, t. y. palengvinti palydėjimo paslaugos jaunuoliams gavėjų socialinę integraciją bendruomenėje.

Tai  socialinės priežiūros paslauga , kurios sudėtis yra: bendravimas,psichologinės ir psichoterapinės pagalbos organizavimas,kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas (tvarkant pinigų apskaitą, perkant reikalingas prekes, paslaugas ir mokant mokesčius, planuojant ir atliekant namų ruošos darbus ir pan.) socialinių įgūdžių ugdymas, palaikymas ir (ar) atkūrimas, darbo įgūdžių ugdymas,kitos paslaugos

PASLAUGŲ GAVĖJAI: Kėdainių rajono  savivaldybės likę be tėvų globos vaikai (nuo 16 m.), kuriems teikiama globa (rūpyba) socialinės globos įstaigoje,socialinę riziką patiriantys vaikai (nuo 16 m.), vaikai (nuo 16 m.), kurie gyvena socialinę riziką patiriančiose šeimose, sulaukę pilnametystės asmenys (iki 24 m.), kuriems buvo teikta socialinė globa (rūpyba) socialinės globos įstaigoje ar kurie gyveno socialinę riziką patiriančiose šeimose. 

PASLAUGOS TEIKĖJAI : palydėjimo paslaugos koordinatoriai 

KONTAKTAI:

tomas.samuolis@kedainiai.lt, tel. +370 600 47335,
ineta.zelvyte@kedainiai.lt, tel. +370 602 57302,
jaunius.sagatavicius@kedainiai.lt, tel. +370 671 85612

KĖDAINIŲ PAGALBOS ŠEIMAI CENTRO PALYDĖJIMO PASLAUGOS JAUNUOLIAMS  ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS: Spausti čia

Palydėjimo paslaugos akreditacijos įsakymas: Spausti čia

Palydėjimo paslaugos su apgyvendinimu kaina: Spausti čia

 

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.