Loading color scheme

Kėdainių rajono savivaldybės Metų socialine darbuotoja išrinkta Kėdainių pagalbos šeimai centro socialinė darbuotoja Rosita Juozaitė

Peržiūros: 425

Rosita dirba Kėdainių pagalbos šeimai centre jau 6 metai, teikia paslaugas šeimoms, auginančioms vaikus.

Rosita nebijo priimti iššūkių, atsakingai susitvarko su pavestomis sudėtingomis ir racionalių sprendimų reikalaujančiomis užduotimis, ypač komplikuotais šeimų atvejais. Rositos rezultatai išsiskiria, rodo, jog darbuotoja geba formuoti tėvystės įgūdžius, moko tėvus prisiimti atsakomybę bei auginti atžalas savarankiškai. Rosita efektyviai kreipia dėmesį į negalią turinčių tėvų ir vaikų poreikius socialinių paslaugų teikimo procese, sukuria su jais pozityvų ryšį, įgalina tėvus. Darbuotoja yra nuolatinė vaikų vasaros poilsio ir užimtumo projektų vadovė. Rosita aktyvi savanoriškos veiklos dalyvė. Žodžiai, kurie gali taikliai apibūdinti Rositą: mylinti, organizuota, veikli bei sugebanti pritaikyti savo žinias, gerumą ir siūlomas paslaugas, kad galėtų kurti geresnį rytojų šeimoms, susiduriančioms su gyvenimo kelio vingiais.

Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva Socialinių darbuotojų diena švenčiama nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 d. 

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.