Loading color scheme

Kėdainių pagalbos šeimai centre - užimtumas ukrainiečių šeimų vaikams

Peržiūros: 544
Kėdainių pagalbos šeimai centras, įgyvendindamas projekto "Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija " Nr. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF1/LT/0013
planus, nuo 2023 m. liepos 1 d. teikia dienos užimtumo paslaugas dirbančių ukrainiečių vaikams. Šią paslaugą centras teiks iki šių metų rugsėjo mėnesio. Vaikams organizuojamos įvairios veiklos, dienos priežiūra, dalinis maitinimas. Džiugu, kad vaikų dalinio maitinimo problemą padėjo išspręsti Kėdainių samariečiai, į pagalbą atėję pagamindami vaikams pietus .
Įgyvendindamas projekto veiklas, Kėdainių pagalbos šeimai centras taip pat teikia konsultavimo ir informavimo paslaugas, paslaugas priklausomiems asmenims ir priklausomų asmenų šeimos nariams.
 
Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.