Loading color scheme

Vyko metodinė konsultacija atvejo vadybininkams

Peržiūros: 606

 

2022 m. gruodžio 21 d. Kėdainių pagalbos šeimai centro atvejo vadybininkai dalyvavo metodinėje konsultacijoje, kurią teikė Kėdainių r. savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja J. Blinstrubaitė kartu su centro vadovais.

Aptarta lyderystės svarba planuojant paslaugas šeimai, strateginio mąstymo svarba atvejo vadybos procese. Aptarti atvejo vadybos procesai, organizuojami šeimoms, kurių tėvai turi negalią.
2023 metais numatyta, kad tokie susitikimai vyks kartą per ketvirtį. Ši priemonė reikalinga sustiprinti atvejo vadybos proceso kokybę, siekiant vieningos atvejo vadybos proceso praktikos.
Kėdainių pagalbos šeimai centrui atvejo vadybos funkciją pavesta vykdyt nuo 2018 m. liepos 1 d. Šiuo metu atvejo vadybos paslaugos teikiamos daugiau kaip 340-čiai šeimų, patiriančių socialinę riziką

 

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.