foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


****************
saulute@kedainiai.lt
(8 347) 5 55 31

Kėdainių pagalbos šeimai centras


 

 

KOKIĄ DOVANĄ GALITE PADOVANOTI VAIKUI IŠ GLOBOS INSTITUCIJOS?
🎄
Artėjant didžiosioms šventėms, kai visi nori padaryti kuo daugiau gerų darbų - padovanoti, paaukoti, dažnas perka dovanas globos institucijose gyvenantiems vaikams.
 
🎁
Tačiau pati geriausia dovana yra skirtas laikas kitam.
Šiuo atveju skirkite savo laiko be globos likusiems vaikams, pabendraukite su jais. Pakvieskite per šventes ar bet kurią iš šventinių dienų laikinai pasisvečiuoti pas jus.
Jam tai bus didžiausia dovana - praleisti laiką jaukioje, saugioje aplinkoje.
Apie laikiną svečiavimąsi daugiau čia:
 

Norime tyliai, bet užtikrintai pasidžiaugti mūsų Globos centro indėliu į globos sistemos keitimą Kėdainių rajono savivaldybėje: kaip buvo paminėta konferencijoje "Sėkmingos globos link", esame tarp lyderių Lietuvoje, išplėtę didelį budinčiųjų globotojų tinklą, ir padarę viską, kad vaikai, ištikus krizei, nepatektų į instituciją, o tiesiai į budinčio globotojo šeimą. Džiaugiamės savo budinčiaisiais globotojais, kurių šiai dienai turime net 6. Didžiuojamės Globos centro komanda - Jurgita, Edita, Žydre, Indre, Sonata, Aušra, Sandra B., Sandra L., Ineta, neseniai sugrįžusia Agne, psichologėmis Karolina ir Rita - Jūsų indėlis į globos sistemos pertvarką Kėdainių r. savivaldybėje neįkainojamas !
Nuotraukoje - Globos centro komanda
 
 

 

Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro specialistai dalyvavo Kėdainių miesto šventėje, viešindami vaiko globą šeimoje.

(Nuotraukoje - Globos centro specialistai ir Kėdainių r. savivaldybės meras V.Tamulis) 

 

 

 

 

2021 m. rugpjūčio 2 d. prasidėjo Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro organizuojama stovykla globojamiems vaikams "Vasarok su gyvūnais!" Pirmąją stovyklos dieną vaikus aplankė ir labai greit susipažinimo jaudulį išblaškė Kaniterapijos asociacijos du mieli šunys su savo šeimininkėmis. Taip pat šią dieną piešėme, žaidėme, suformavome komandas, o svarbiausia - jau ir susidraugavome.
Ačiū Kėdainių savivaldybei ir visiems rėmėjams už galimybę vaikams leisti vasarą prasmingai ir pajusti gyvūnų magiją. Šiandien norime labai padėkoti Kaniterapijos asociacijai už paramą, įdomų ir nuotaiką keliantį užsiėmimą.
Projektą finansavo Kėdainių rajono savivaldybės administracija. Rėmėjas - AB "Lifosa"
Projektą įgyvendina: Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro psichologės Rita Bagdonaitė ir Karolina Butautienė

 

 

Liepos 24 d. Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro specialistės

Kėdainių krašto bendruomenių sąskrydyje "Mūsų bendruomenė" viešino Globos centro paslaugas ir kvietė tapti globėjais bei budinčiais globotojais.

 

2021 m. liepos 1-ąją, minint Globėjo dieną, Kėdainių M. Daukšos bibliotekoje buvo atidaryta nuostabių šeimų fotonuotraukų paroda - šeimų, globojančių vaikus... Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro direktorė Sandra Sagatienė, atidarydama parodą, negailėjo gražių žodžių ir taurių linkėjimų globėjų šeimoms - gyventi meilėje, dėl meilės, ir su meile... Savo apsilankymu parodą papuošė globėjai ir jų globojami vaikai, Kėdainių r. savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė, parodos atvykę pažiūrėti kėdainiečiai, dainomis renginį papuošė dainų atlikėja Laima Žilytė. Dėkojame mūsų savanorei Neringai, kuri įsamžino globėjų šeimų akimirkas.
Paroda veiks visą mėnesį, todėl labai kviečiame apsilankyti, ir pasidžiaugti tuo grožiu, kurį sukūrė globėjai, padovanoję vaikams savo širdies šilumą...
Renginio akimirkas įamžino fotografas Arvydas Kantautas
Apie parodą - spaudoje:
https://muge.eu/poziuris-i-globa-tai-dovana-ir-dvasinio-tobulejimo-kelias/?fbclid=IwAR3hbyWLaGugQ5_ye-6BW6nI3UyASC_C88Rl4OqbTSToI07lFUJ5UPrWViA
 

    
    

 


Copyright © 2022 Kėdainių pagalbos šeimai centras Rights Reserved.