foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


****************
saulute@kedainiai.lt
(8 347) 5 55 31

Kėdainių pagalbos šeimai centras


 

 

Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro specialistai dalyvavo Kėdainių miesto šventėje, viešindami vaiko globą šeimoje.

(Nuotraukoje - Globos centro specialistai ir Kėdainių r. savivaldybės meras V.Tamulis) 

 

 

 

 

2021 m. rugpjūčio 2 d. prasidėjo Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro organizuojama stovykla globojamiems vaikams "Vasarok su gyvūnais!" Pirmąją stovyklos dieną vaikus aplankė ir labai greit susipažinimo jaudulį išblaškė Kaniterapijos asociacijos du mieli šunys su savo šeimininkėmis. Taip pat šią dieną piešėme, žaidėme, suformavome komandas, o svarbiausia - jau ir susidraugavome.
Ačiū Kėdainių savivaldybei ir visiems rėmėjams už galimybę vaikams leisti vasarą prasmingai ir pajusti gyvūnų magiją. Šiandien norime labai padėkoti Kaniterapijos asociacijai už paramą, įdomų ir nuotaiką keliantį užsiėmimą.
Projektą finansavo Kėdainių rajono savivaldybės administracija. Rėmėjas - AB "Lifosa"
Projektą įgyvendina: Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro psichologės Rita Bagdonaitė ir Karolina Butautienė

 

 

Liepos 24 d. Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro specialistės

Kėdainių krašto bendruomenių sąskrydyje "Mūsų bendruomenė" viešino Globos centro paslaugas ir kvietė tapti globėjais bei budinčiais globotojais.

 

2021 m. liepos 1-ąją, minint Globėjo dieną, Kėdainių M. Daukšos bibliotekoje buvo atidaryta nuostabių šeimų fotonuotraukų paroda - šeimų, globojančių vaikus... Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centro direktorė Sandra Sagatienė, atidarydama parodą, negailėjo gražių žodžių ir taurių linkėjimų globėjų šeimoms - gyventi meilėje, dėl meilės, ir su meile... Savo apsilankymu parodą papuošė globėjai ir jų globojami vaikai, Kėdainių r. savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė, parodos atvykę pažiūrėti kėdainiečiai, dainomis renginį papuošė dainų atlikėja Laima Žilytė. Dėkojame mūsų savanorei Neringai, kuri įsamžino globėjų šeimų akimirkas.
Paroda veiks visą mėnesį, todėl labai kviečiame apsilankyti, ir pasidžiaugti tuo grožiu, kurį sukūrė globėjai, padovanoję vaikams savo širdies šilumą...
Renginio akimirkas įamžino fotografas Arvydas Kantautas
Apie parodą - spaudoje:
https://muge.eu/poziuris-i-globa-tai-dovana-ir-dvasinio-tobulejimo-kelias/?fbclid=IwAR3hbyWLaGugQ5_ye-6BW6nI3UyASC_C88Rl4OqbTSToI07lFUJ5UPrWViA
 

2021 m. birželio 29-ąją Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centras pradėjo renginių, skirtų Globėjo dienai paminėti, savaitę. Savaitė prasidėjo Atvirų diskusijų diena - jautria, šilta, pilna pasidalinimų apie globą, apie iššūkius, džiaugsmus ir rūpesčius. Savo globojimo patirtimis dalinosi Irena, ir Ingrida, kurios ne tik nuolatos globoja, bet yra budinčios globotojos, laikinai į savo šeimą priimančios vaikus. Diskusiją savo apsilankymu pagerbė Kėdainių r. savivaldybės mero pavaduotojas P.Aukštikalnis, Kėdainių Moterų klubo LIONS atstovės, Kėdainių policijos bendruomenės pareigūnai ir policijos rėmėjai, kiti diskusijos svečiai. Ačiū už bendrystę skleidžiant žinią apie globą, pagerbiant globėjus, atkreipiant visuomenės dėmesį į vaikų globą šeimoje ir įvaikinimą .

 

Apie diskusiją kviečiame skaityti spaudoje:

https://rinkosaikste.lt/atviros-istorijos-sukrecia-ir-itikina/

 

Nuotraukoje - (iš kairės): Kėdainių r savivaldybės mero pavaduotojas P.Aukštikalnis, Kėdainių r. policijos rėmėjai , Kėdainių r. policijos bendruomenės pareigūnė A.Mickevičienė

(Nuotrauka- J.Liutkienės)

 

 

Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Jai paminėti visą savaitę, birželio 28 – liepos 4 dienomis, Lietuvoje vyks specialūs globėjų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt. Renginių metu visuomenei bus pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus.
Globos savaitę Kėdainių savivaldybėje vyks:
-birželio 29 d. 16.00 val. Atvirų diskusijų diena
-birželio 30 d. 16.00 val. Paskaita "Mūsų emocijos"
-liepos 1 d. 16.00 val. Paroda "Mano šeima"
-liepos 2 d. 21.00 val. Kino teatras po atviru dangumi
-liepos 4 d. 10.00 val. Šv. Mišios
Kėdainių rajono savivaldybės Globos savaitės renginius rasite čia – https://rb.gy/wbzxcp
 

Džiaugiamės Irenos, ir kitų šiuo metu dirbančių 5 mūsų budinčių globotojų indėliu į vaikų globos sistemos pokyčius Kėdainių rajone . Plačiau apie geras patirtis - spaudoje

 

https://rinkosaikste.lt/vaikuose-save-atradusi-irena-atsivere-pasiaukojanciam-gyvenimui/

 

 

 

Balandžio 14 d. 16.00 val. Kėdainių pagalbos šeimai centro Globos centre prasidės mokymai pagal Pagrindinę globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą GIMK.
Su registruotais dalyviais susisieksime el. paštu ir telefonu.

Jei Jums rūpi vaikų globa ir norite prisijungti į mokymų grupę, susisiekite tel. 867881117

 

 

 

 

 

 

 

Valstybinė vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įkūrė

Įvaikinimo ir globos skambučių liniją Lietuvoje

Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

 

• globėjams (rūpintojams),

• budintiems globotojams,

• įtėviams,

• asmenims, ketinantiems tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais ar įtėviais 

• asmenims, besidomintiems globa bei įvaikinimu. 

 

 

 

    
    

 


Copyright © 2021 Kėdainių pagalbos šeimai centras Rights Reserved.