Loading color scheme

Kėdainių pagalbos šeimai centras tapo partneriu projekte "Pabėgėlių Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija"

Peržiūros: 62
Kėdainių pagalbos šeimai centras , kaip vienas iš partnerių, 2023 m. balandžio 7 d. pasirašė Jungtinės veiklos (partnerystės) sutartį su Kėdainių r. savivaldybės administracija dėl projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ Nr. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF1/LT/0013 (toliau – Projektas), finansuojamo iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo priemonės „Pagalba ekstremaliosios situacijos atveju“ lėšų, įgyvendinimo Kėdainių rajono savivaldybėje.
Projekto tikslas - prisidėti prie į Lietuvą atvykstančių trečiųjų valstybių piliečių, kurie buvo priversti pasitraukti iš kilmės valstybės dėl grėsmės jų sveikatai ir (ar) gyvybei priėmimo ir ankstyvosios integracijos.
Projekto įgyvendinimo koordinatorius - Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Projekto įgyvendinimui Kėdainių rajono savivaldybėje, iš ES fondų lėšų skirta 34 113,60 Eur.
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu Kėdainių pagalbos šeimai centras vykdys veiklas, siekiant priklausomybių prevencijos, organizuos vaikų, augančių ukrainiečių šeimose, užimtumą vasaros laikotarpiu, teiks individualias konsultacijas vaikų užimtumo, priklausomybių prevencijos klausimais, o taip pat konsultuos priklausomybes patiriančius asmenis, kuriems suteiktas prieglobstis.
Nuotraukos: Kėdainių r. savivaldybės
Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.