Loading color scheme

Patirties pasisemti atvyko kolegos Raseinių pagalbos šeimai namų

Peržiūros: 464
Spalio 13 d. į svečius patirties pasidalijimui pakvietėme Raseinių pagalbos šeimai centro komandą. Susitikimo metu darbuotojai intervizijų metu dalijosi patirtimi, aptarė iškylančius sunkumus teikiant socialinę globą vaikams, teikiant globos centro paslaugas.
Kadangi Raseinių pagalbos šeimai namuose startuos palydėjimo paslauga jaunuoliams, itin aktyviai domėtasi, kaip palydėjimo jaunuoliams paslauga vykdoma, su kokiais sunkumais, iššūkiais susiduriama mūsų centre.
Intervizija - tai viena kvalifikacijos tobulinimo formų, kuomet konsultavimo(si) metodo pagalba darbuotojai tarpusavyje aptaria ir analizuoja atvejus, orientuodamiesi į sudėtingus, emociškai neišspręstus atvejus be išorinio supervizoriaus (konsultanto).
 
Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.