Loading color scheme

Dalintasi gerąja patirtimi palydėjimo jaunuoliams paslaugos diegimo aspektu

Peržiūros: 340


2022 m. spalio 11 d. Kėdainių pagalbos šeimai centro specialistų ir vadovų komanda dalijosi gerąja patirtimi palydėjimo paslaugos jaunuoliams aspektu metodinio susitikimo Panevėžio socialinių paslaugų centre.

Kėdainių pagalbos šeimai centre akredituota palydėjimo paslauga jaunuoliams teikiama ir plėtojama nuo 2022 m. sausio 1 d. Šiuo metu palydėjimo paslaugos teikiamos 50-čiai jaunuolių.

Šio susitikimo metu taip pat vyko intervizija bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojams, kurios metu socialiniai darbuotojai dalijosi patirtimi, analizavo sudėtingus atvejus, ieškojo sprendimo būdų. Intervizijos metodas yra itin paveiki priemonė tobulinant paslaugos kokybę, ir stiprinant darbuotojo kompetencijas teikti paslaugas.
 
Daugiau apie palydėjimo paslaugą, kontaktus paslaugai gauti skaitykite čia
 
Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.