Loading color scheme

Globėjų pagerbimo savaitė prasidėjo fotografijų parodos "Vasara Radvilų mieste" atidarymu

Peržiūros: 379

2022 m. birželio 27 d. Kėdainių rajono savivaldybės M.Daukšos bibliotekoje Kėdainiuose atidaryta fotografijų paroda "Vasara Radvilų mieste". 15  šeimų, globojančių vaikus, įsiamžino akimirkas, dėvėdami senoviniais Radvilų miesto rūbais, ir padovanojo mums visiems gražias emocijas.

Fotografas Arvydas Kantautas, kuris yra ir mūsų Globos centro savanoris, sakė, kad itin geras jausmas buvo fotografuoti žmones, atiduodančius širdis vaikams...

Už galimybę pasipuošti Radvilų miesto rūbais dėkojame Kėdainių krašto muziejui, o už gražius kūrinius dėkojame Kėdainių muzikos mokyklos mokytojoms.

.Paroda veiks iki 2022 m. liepos 11 d. Kėdainių r. savivaldybės M.Daukšos bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus Renginių erdvėje.  Maloniai kviečiame visus miesto ir rajono gyventojus ir miesto svečius apsilankyti.

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.