Loading color scheme

Vykdomos smurto artimoje aplinkoje prevencijos priemonės

Peržiūros: 558
Kėdainių pagalbos šeimai centras nuo 2022 metų vykdo smurto artimoje aplinkoje prevencijos priemones Kėdainių raj. savivaldybėje.
2022 metais suplanuota 11 susitikimų su Kėdainių raj. seniūnijų bendruomenių pirmininkais, seniūnaičiais, kitais aktyviais bendruomenės nariais.
Susitikimų metu siekiama atkreipti dėmesį į smurto žalą vaikams, šeimoms. Skatinama smurto netolerancija tarp šalia gyvenančių bendruomenių narių, draugų, kaimynų.
Vaizdinėje medžiagoje pateikiamos asmeninės smurto aukų patirtys, vykdoma pagalba aukoms teikiančių įstaigų rekvizitų sklaida.
Už pagalbą kuriant priemones dėkojame "VšĮ "Vilties švyturys" , asociacijai "Pripučiamas filmas", už pagalbą organizuojant susitikimus - Kėdainių VVG vadovai Aušrai Vaidotienei, visų seniūnijų seniūnams ir bendruomenių pirmininkams.
Nuotraukoje: susitikimo su Josvainių seniūnijos bendruomenės seniūnaičiais akimirka
Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.