Loading color scheme

Vykdomos veiklos Kompleksinių paslaugų teikimo šeimai projekte. . 2021 m. ruduo

Peržiūros: 947

Šiuo metu, įgyvendinant projektą "Kmpleksinių paslaugų šeimai teikimas Kėdainių rajono savivaldybėje", vykdomos šios veiklos:

Pozityvios tėvystės mokymai pagal STEP programą, skirti tėvams auginantiems vaikus nuo 0-5 metų, nuo 6-12 metų  ir nuo 12-17 metų. Užsiėmimus veda lektorė Ijola Petrauskienė, kuri yra baigusi STEP Tėvų grupių vadovų mokymus. Užsiėmimų tikslas- suteikti tėvams žinių  apie vaiko netinkamo elgesio tikslus bei vaiko raidą įtakojančius veiksnius, ugdyti efektyvaus bendravimo įgūdžius.  Vienai grupei skiriama 9 užsiėmimai po 2 val.  Vyksta nuotoliniu būdu. 

Pozityvios  tėvystės mokymai pagal bendrą programą, skirti tėvams auginantiems vaikus nuo 0-5 metų, nuo 6-12 metų. Vienai grupei skiriami 6 užsiėmimai po 2 val.  

Grupinės psichologo konsultacijos.  Seminarų metu dalyviai susipažįsta su priemonėmis emocinei būsenai valdyti, pozityvių tarpusavio santykių plėtojimas, teigiamos nuostatos formavimas į tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.  Iš viso 12 užsiėmimų po 2 val.

Užsiėmimai paaugliams ir jaunimui, patiriantiems krizes, vyks 12 užsiėmimų po 2 val.

Individualios psichologo konsultacijos, teikiamos nuotoliniu ir kontaktiniu būdu.  Vienam projekto dalyviui teikiama iki 20 individualių konsultacijų.

Teikiamos Individualios socialinio darbuotojo konsultacijos.

Į pasirinktus užsiėmimus užsiregistruoti galima elektroniniu paštu bsnkedainiai@gmail.com, arba tel. 8 605 60349.

Į visas veiklas būtina  išankstinė registracija.  

Veiklos yra NEMOKAMOS, finansuojamos ESF lėšomis.

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.