Loading color scheme

Bendruomeninių šeimos namų veikla karantino metu

Peržiūros: 551
Kadangi šiuo metu tokia sudėtinga situacija ir nemaža dalis žmonių psichologiškai sunkiai atlaiko šią situaciją,  teikiamos individualios psichologo konsultacijos nuotoliniu būdu (telefonu, skype, messenger) Kėdainių miesto ir rajono gyventojams, auginantiems vaikus.  
Dėl individualių konsultacijų kviečiame kreiptis telefonu 8 605 60349, į Bendruomeninių šeimos namų koordinatorių.
 
Karantino laikotarpiu Bendruomeniniai šeimos namai dirba nuotoliniu būdu. Grupiniai užsiėmimai sustabdyti, jų atnaujinimas numatomas pasibaigus karantinui. Apie tai informuosime asmeniškai kiekvieną dalyvį.
 
Individualios psichologo konsultacijos tęsiamos, jos intensyvinamos, vyksta nuotoliniu būdu klientui patogiu būdu (telefonu, skype, messenger).
 
Siekdami kiekvieno iš Jūsų emocinės ramybės, auginant vaikus, dalinamės keletu patarimų:

Psichologės A.Kurienės straipsnis apie dienotvarkės susiplanavimą, pokalbius su vaiku karantino metu: 

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-03-16-psichologe-a-kuriene-susideliojus-karantino-dienotvarke-bus-maziau-streso-ir-itampos/179475?fbclid=IwAR3WQVt6VachxiYT5q6j780uyp7NDV8DuXCMvezfkFUVsE8LoyI0x2bJKp0#.Xm_L5rcYr_I.facebook

Lietuvoje emocinės savipagalbos programėlė „Pagalba Sau“. Parsisiųsti https://bit.ly/2wnVeqw

Apie paslaugą plačiau https://sam.lrv.lt/…/psichikos-sveikatos-stipri…/pagalba-sau

Ši svetainė naudoja slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.